موجودی

با عرض پوزش، در حال حاضر هیچ سوئیتی در این اقامتگاه وجود ندارد

عمومی

هتل سبز نیاسر در یکی از مناطق خوش آب و هوا نیاسر قرار گرفته است. هتل سبز نیاسر با داشتن رستوران، تالار،آمفی تئاتر، آماده برگزاری میهمانی ها و سمینارهای شما مهمانان گرامی می باشد.

امکانات

امکانات هتل

رستوران ، لابی ، تاکسی سرویس ، نماز خانه ، کافی شاپ ، سالن کنفرانس ، سیستم اطفاء حریق ، فضای سبز

امکانات اتاق:صندوق امانات ، تلفن ، تلوزیون ، سرویس بهداشتی ، سرویس فرنگی

اینترنت :خیر

پارکینگ :بله – به صورت روباز در دسترس می باشد.

موقعیت جغرافیایی

نشانی :شهر نیاسر، میدان گلها، بلوار اصلی تالار

فاصله تا فرودگاه :۵۰ دقیقه

فاصله تا راه آهن :۳۰ دقیقه

فاصله تا ترمینال :۲۰دقیقه

اماکن گردشگری اطراف هتل:چهار طاقی نیاسر، چشمه و آبشار نیاسر، غار نیاسر

 

Check-in time

قابل انعطاف

Check-out time

قابل انعطاف

با عرض پوزش، هیچ نقد و بررسی وجود ندارد هنوز برای این accommodation.

نیاسر

نیاسر

نیاسر، در ۳۰ کیلومتری شمال‌غرب کاشان قرار دارد و موقعیت کوهستانی آن در ارتفاعات کرکس باعث شده که بافت پوششی و آب و هوایی متفاوتی از دیگر نقاط کاشان داشته باشد. آنقدر که لطافت هوا و سرسبزی این منطقه خیلی وقت ها نیاسر را پاتوق کاشانی هایی می کند که از گرمای بهار و تابستان به خنکای این شهر پناه می برند. اما این تنها جاذبه نیاسر نیست؛ این شهر کوچک با آثار ارزشمند تاریخی که در گوشه و کنار خود دارد، برای تاریخ دوستان هم حرف های زیادی خواهد داشت.

نیاسر تاریخ خود را مدیون چشمه آبی است که به نام چشمه اسکندریه در میان مردم مشهور شده و سرچشمه آبشار معروف این شهر هم به حساب می آید. بهره مندی این شهر از آب فراوان، آن هم در بخش های خشک و کویری کشور موهبتی بود که زندگی شهری و تاریخ و تمدن را به نیاسر آورد. تا جایی که بعدها، وقتی باستان شناسان این شهر را کند و کاو می کردند، در هر گوشه ای از نیاسر به قبرهای تاریخی می ‌رسیدند که هر کدام شکل و شمایل خاص خود را داشتند و نشان می دادند صاحبان این قبرها در دوره های مختلف و با آداب و رسوم مختلفی دفن شده اند.


توضیحات بیشتر